Pse të investoni në Shqipëri?

Lorem ipsum dolor sit amet, suas...

Legjislacioni i Investimeve

Lorem ipsum dolor sit amet, suas...

Regjistrohu si një Agjent Zhvillimi

Lorem ipsum dolor sit amet, suas...

Regjistro një Biznes në Shqipëri

blank
blank
blank

Pellentesque egestas, neque sit amet convallis pulvinar, justo nulla eleifend augue, ac auctor orci leo non est. In auctor lobortis lacus. Pellentesque ut neque. Nunc sed turpis. Nunc interdum lacus sit amet orci. Maecenas egestas arcu quis ligula mattis placerat. 

PARTNERËT
TANE

Mekanizmi Connect Albania

 Foto dhe Video

Ambasadoret e Connect Albania

 • blank

  Rigers Kaçorri

  Adhuroj çdo shije të Shqipërisë. Klima dhe natyra e mrekullueshme ......

 • blank

  Gerta Loku

  Jam krenare që kam investuar në Shqipëri. Investojmë aty ku ......

 • blank

  Fundim Gjepali

  Shqipëria është një vend i pasur me tradita dhe bukuri ......

 • blank

  Albana Mucaj

  Po investoj për t’i shtuar diçka jetës së familjeve të vendit tim. Bëje edhe ti......

 • blank

  Anita Likmeta

  Ne shkojmë drejt mundësive të reja, zbulojmë vende të reja por ......

 • blank

  Francesco Milella

  Arsyet për të investuar në Shqipëri lidhen kryesisht me ......

Si të Lidheni me Diasporën Shqipëtare

Lajme dhe Evente

Morbi nec metus. Vestibulum fringilla pede sit amet augue. Praesent metus tellus, elementum eu, semper a, adipiscing nec, purus. Donec mi odio, faucibus at, scelerisque quis, convallis in, nisi.

Si te bëhesh nje Agjent Zhvillimi ose Investitor

Legjislacioni i Investimeve

 

  • Viscera naturaliter ex devotissime

  • Viscera naturaliter ex devotissime

  • Viscera naturaliter ex devotissime

Lexo më Shumë

Na Shkruani